În perioada noiembrie 2018 – martie 2019, BRD Groupe Société Générale și Universitatea Tehnică din Cluj-Napoca, prin Centrul Universitar NORD din Baia Mare, Facultatea de Științe, organizează Mindcraft Academy by BRD.

Mindcraft Academy by BRD

Acesta este un program care oferă studenților acces la stagii de pregătire, ateliere de dezvoltare profesională în domeniul bancar, activități de mentorat, evenimente Open Days și multe alte oportunităţi în cadrul Băncii Române de Dezvoltare.

În cadrul acestui program, participanții vor avea ocazia să afle, de la profesionişti din domeniu, ce înseamnă "banking", ce înseamnă antreprenoriatul în domeniul bancar, dar și care sunt posibilităţile de inovare într-o lume tot mai dinamică şi bazată de tehnologie.

Studenții interesați să participe la Mindcraft Academy by BRD trebuie să completeze formularul de candidatură (Application Form), apoi să îl depună, alături de CV, la decanatul Facultății de Științe, Centrul Universitar Nord din Baia Mare, str. Victoriei nr.76.

Înscrierile se desfășoară în perioada 6-20 noiembrie 2018.

Înapoi la AVIZIER